Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety

pouzdro klávesnice na iPAD iPHONE iPOD MKF-065GIDW (bílé White) Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety dalších firem dováží firma MKFloria a hodí se nejen pro tablety značky Apple. Dva základní modely pouzder se jmenují  MKF-065GIDW (bílé White) a MKF-207ID-BT (černé pouzdro).  Cena pouzder pro iPAD je oproti konkurenci nízká cena obou pouzder se pohybuje okolo 1500Kč.

pouzdro na Ipad s klávesnicíSpojení pouzdra s integrovanou klávesnicí a iPADu je pomocí bezdrátového spojení Bluetooth jen otázkou několika vteřin. Tablet přitom stačí do pouzdra zasunout  a rázem máte před sebou miniaturní notebook. Dobíjení integrované baterie v klávesnici se provádí přes dodávaný USB kabel a  jako zdroje energie může posloužit jakékoliv zařízení s USB portem, například počítač, ale také univerzální nabíječka s USB. Spojením pouzdra a klávesnice získáváte zařízení velmi podobné notebooku. Pouzdro s klávesnicí lze připojit na mobilní telefon iPHONE či tablety třetích stran nejen  Apple (neověřeně: Samsung).

 

 

2 komentáře u “Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety

  1. Pingback: Chytré pouzdro přemění iPAD v notebook

  2. If some one needs to be updated with most recent technologies afterward he must be pay a quick visit this web site and be up to date daily.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>