Držáky na televizory

Máte doma televizi?

Dle současného trendu nejspíš ano a ne jednu.Většinou ji máte umístěnou na konferenčním stolku nebo v obývací stěně na základním podstavci, který je součástí TV. Ten Vám však neumožní pověsit TV na zeď případně ji naklopit  či otáčet dle libosti. Toužíte po změně? Chcete televizi pověsit na zeď  jinak než Váš soused?

Vyzkoušejte si zavěsit televizi na zeď pomocí držáku. Působí to velice efektivně, obzvlášť dnes, kdy nové televize svou tloušťkou připomínají spíše obraz než televizi.

Řešení jak pověsit TV na zeď či posadit na stojan nabízí firma MK Floria, spol. s r.o., která je jedním z předních prodejců držáků na TV v naší zemi s dlouholetou zkušeností s prodejem držáků na televizory. Začínali s modely italského výrobce Meliconi již v době, kdy na trhu byly pouze klasické CRT televizory. Postupem času, kdy si vybudovali jméno a pozici na trhu. se firma rozhodla, dodávat na trh TV držáky také pod svou vlastní značkou inHouse.

TV jako obraz? Je libo otočit, naklopit? Proč ne….držák na stěnu MKF 024 LED s bublinovou vodováhou

Pověsit televizi na zeď pomocí držáku CME a STILE jsme psali v minulých článcích. Polohovací držáky na TV se vyrábějí hlavně pro LED televize a LCD televize.

1 komentář u “Držáky na televizory

  1. Pingback: Televize na zeď – stojany a držáky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>