Televizní držáky předního Italského výrobce Meliconi

meliconi držáky na zeď, pohovkaÚspěch značky Meliconi vznikl díky velkému množství nápadů a inovací, které si společnost vybudovala v průběhu let. Společnost Meliconi  je úspěšná nejen na domácím italském trhu, ale slaví prodejní úspěchy v celém světě. Dodává na trh řadu funkčních a stylových produktů vyrobených z těch nejkvalitnějších materiálů, mezi nejznámější patří televizní držáky a držáky na DVD přehrávače..

Firma Meliconi  byla založena v šedesátých letech dvacátého století jako společnost zabývající se výrobou doplňků do domácností z plastu a kovu. V osmdesátých letech rozšířila své portfolio výrobků o revoluční produkt BODYGUARD – gumovou ochranu na dálkové ovladače a vstoupila tak do oblasti příslušenství pro audio – video, televizní přístroje.

Rok co rok společnost Meliconi rozšiřovala svou nabídku příslušenství a v roce 1995 zahájila výrobu kovových držáků k televizorům pod názvem SPACE SYSTEM, které se upevňují na zeď. Jednalo se o jeden z prvních televizních držáků na trhu svého typu. Po úspěšném uvedení firmy Meliconi na italský trh se tyto výrobky díky společnosti MK FLORIA, spol. s r.o., která je výhradním dovozcem této značky pro Českou a Slovenskou republiku objevili v roce 1998 i na tuzemském trhu. Díky korporaci se společností CME mohla firma Meliconi rozšířit dále své portfolio také o univerzální dálkové ovladače na televize, recordery, přehrávače, satelitní přístroje.

Firma Meliconi se snaží pružně reagovat na poptávku trhu a přizpůsobovat se tak požadavkům zákazníků.  V posledních měsících se představuje revoluční novinka – stojany na televizi Ghost Design a tímto bychom chtěli navázat a poskytnout Vám další informace o jiných možnostech uchycení televizorů na zeď – řady STILE, CME.

 

1 komentář u “Televizní držáky předního Italského výrobce Meliconi

  1. I’m no longer certain where you’re getting your info, but good topic.
    I needs to spend a while finding out more or understanding more.
    Thanks for fantastic info I used to be on the lookout for this information for my mission.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>