TV držáky na zeď – STILE

Letos byly firmou MK floria na trh uvedeny dvě nové řady držáků pro plazmové, LCD
a LED televizory
. Řada televizních držáků STILE a ekonomická řada CME od předního italského výrobce Meliconi.
TV držáky na zeď STILE se skládají ze čtyř modelových provedení a poskytuje tak širokou škálu variability výběru dle požadavků a nároků uživatele.

TV držáky STILE – modelové provedení SLIM

TV držák Stile SLim, úzký držák na televiziOznačení  držáků SLIM je určeno držákům, které jsou fixní a neumožňují tak uživateli žádné další možnosti manipulace s obrazovkou po jejím zavěšení na zeď. Vzdálenost od zdi je minimální, pouze 22 mm a díky  tomu obrazovka působí dojmem zavěšeného obrazu.

TV držáky STILE – modelové provedení TILT

TV držák Stile Tilt, naklápěcí do stran držák na televiziPolohovací držák na televizi TILT. TILT je označení, které již z anglického jazyka napoví, že obrazovku je možné po zavěšení ještě případně naklopit. Jedná se o polohovací držáky na zeď určené pro LCD a LED televize.

TV držáky STILE – modelové provedení  ROTATION a DOUBLE ROTATION

TV držák Stile ROTATION naklápěcí do stran držák na televiziDržáky na zeď v provedení ROTATION a DOUBLE ROTATION se od sebe liší v počtu ramen a kloubů, kdy první varianta má jedno rameno a druhá dvě ramena. Obě verze umožňují plnou manipulaci s  TV obrazovkou po připevnění na držák ve smyslu naklápění a otáčení (TV jako obraz). Celá řada televizních držáku STILE v provedení Rotation obsahují v současné době celkem 18 držáků v různých modifikacích.Díky tomuto držáku na Tv je možné mít televizi na výšku.

TV držák Stile DOUBLE ROTATION na televizi. otočný (do kola, obraz). TV na výškuDržáky STILE je také
možno doplnit o příslušenství v podobě plastových krytů kabeláže nebo skleněných polic pro elektronické přístroje.

2 komentáře u “TV držáky na zeď – STILE

  1. Pingback: Televize na zeď – stojany a držáky

  2. Pingback: Držáky na televizory

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>