Luxusní TV stojany Meliconi – modelová řada Ghost Design, stojany se skleněnými policemi

stojan na TV, ghost, meliconiPerfektní spojení krásy, elegance, luxusu a funkčnosti do stojanu na televize. To vše v sobě skrývá nová revoluční sestava držáků pro upevnění televizoru a dalších přístrojů na zeď od výrobce Meliconi v řadě Ghost Design.

Inovativní design držáku od  firmy Meliconi propůjčí moderní nádech vašemu domovu. Technologie kombinující minimalistické a rafinovaně zaoblené rysy luxusního držáku, kterými tak vyniká elegantní vzhled. Stojan Ghost Design ukrývá v sobě všechny kabely k propojení vašich televizních, dvd a audio přístrojů.

Křivky v kombinaci s chromovými doplňky dělají z stojanu Ghost jedinečný design. Skleněné police na luxusním stojanu jsou vyrobeny z tvrzené skla v černé barvě.
Celá sestava může být doplněna o výrobek s názvem Light Kit. Jedná se o přídavné světlo vyrobeno z LED diod, které se upevní na hlavní kovový držák za televizi. Toto přídavné světlo vytváří velmi příjemný světelný efekt. Luxusní podsvětlený stojan na televize se skleněnými policemi značky Meliconi, lze požít pro DVD přehrávač, hifi soustavu a podobně.

Bezpečnost a kvalita jsou zaručeny tím, že všechny výrobky včetně držáků na TV  firmy Meliconi prochází zátěžovou zkouškou v laboratoři a byl jim udělen mezinárodní TÜV certifikát. Maximální zátěž je při těchto zkouškách třikrát větší než doporučené zatížení.
Celá držáková sestava je dodávána v rozloženém stavu. Zákazník se však nemusí obávat, protože smontování celého stojanu zabere maximálně půl hodiny. Návod je velmi jednoduchý, vše je řádně označeno čísly a postup je vyznačen pomocí obrázků.

Výrobní řady řady stojanu Ghost  design jsou určeny pro uchycení LCD, LED a plazmových televizorů s úhlopříčkou od 32“ do 63“ a mají celkovou nosnost maximálně 70 kilogramů. Každá z polic stojanunosnost 20 kilogramů. Jak řada 2000, tak 1000 je k dostání v šesti barevných provedeních. Můžete si vybrat bílou, černou, stříbrnou, modrou, červenou a carbon barvu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>