Kamery do auta

Kamery do auta Vám pomůžou bránit se při bouračce, při řešení jiných komplikací na silnici. Kamery do auta jsou již běžným zařízením stejně jako přehrávače hudby, nebo telefony a GPS navigace. Pomůže řešit a dosvědčit bezohledné chování řidičů a zaznamenat Vaši jízdu. Kamery mohou ovlivnit chování a zvýšit bezpečnost na silnici.

Nepříjemnou situací na silnicí je například dopravní nehoda, bezohledné chování jiných řidičů, který Vás ohrozili. Nabídka cestovních kamer do auta, které svoji kvalitou dokážou zaznamenat vše co se děje před autem a to za jízdy i stání. Kamery do auta pro pořízení záznamu z jízdy, pomůžou při řešení kolizních situací v případě dopravních nehod.Součástí mobilních kamer je vždy napájecí adaptér do automobilové zásuvky zapalovače 12 Volt a pro nákladní auta 24 Volt.

Kamery jsou přichyceny k palubní desce stojanem nebo jsou uchyceny k čelnímu sklu držákem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>