Tablety značky Symphony | Tablet EASY MID

Tablety značky Symphony si v České republice dobývají své postavení. Značku zastupují čtyři modely tabletů, které jsou odlišné svými rozměry, výkonností a vybavením. Mezi malé tablety patří Easy Mid.

Tablet EASY MID

Dnes se podíváme na nejmenší tablet Tablet EASY MID. Vnitřní úhlopříčka displeje je 7″ palců neboli 17,78 centimetrů.  Šířka tabletu i s rámečkem je 19,1cm a výška  11,7cm. Tablet Easy MID je velmi tenký o síle 1,1cm.   Váha je pouhých 310g i s baterií. Tyto rozměry dostačují pro čtení emailů, nebo procházení webových stránek.

Výkon tabletu umožní přehrávání filmů v HD kvalitě o šířce 1200pixelů. Film si do tabletu nahrajete stěží jelikož vnitřní paměť je pouze 1GB + 1,5GB. Lze dokoupit rozšiřitelnou paměť (SD karta) až o velikosti 32GB.

Vestavěná baterie je Li-Pol 2500mAh vhodná pro cestování. Elektronika Standby režim výdrž cca 96 hodin. Prohlížení internetu cca 4 hodiny. Hraní náročných 3D her cca 60-90 minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>