Ochrana pro displeje mobilního telefonu

Tvrzené sklo jako ochrana pro displej Vašeho mobilního telefonu
Neopatrným zacházením telefon upadne na zem se často poškodí displej. Displej některých chytrých telefonů je náchylný na poškrábání či prasknutí.
Bohužel i to se stává a mnoho majitelů  už takovou zkušenost má. Určitě to vždy každého zamrzí a říká si, proč musel upadnout tak, že se sklo rozbilo.
I když téměř všichni výrobci chytrých mobilních telefonů argumentují, že jejich vrchní  dotykové sklo např. Gorilla glass je vysoce odolné a výrobci se vždy primárně zaměřili na nechvalně proslulé praskání skla při pádu telefonu, moc se jim to nedaří.

Stačí, aby telefon padl na ostrou hranu a sklo popraská. Jak ještě více
ochránit display telefonu proti rozbití? Jednou z nejnovějších možností, je pořídit si ochranné tvrzené sklo, které se jednoduše přiloží na display telefonu podobně jako platová folie.
Tvrzené sklo je známé jako Screen glass protektor ( ochranné tvrzené sklo). Screen glass protektor je vysoce kvalitní a odolné tvrzené sklo. Skládá se z několika vrstev, které dokonale ochrání displej mobilního telefonu. Více o tomto skle v článku a popisu ochranné ho skla.

Ochranné sklo displeje je pro

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika, Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>