Samolepky na notebooky – materiál značky MKF

Samolepky na notebook značky MKF mají několik vrstev. Spodní vrstva jevyrobena z materiálu lepící fólie vyrobena tak, aby po odlepení samolepky nezůstaly na notebooku žádné zbytky lepidla. Prostřední vrstva samolepky je ta, na které je natištěn motiv a horní ochranná vrstva nálepky na notebook je čirá a notebook chrání před poškrábáním, vodou a UV zářením.

 

Dalo by se dalo říct, že účelem samolepky na notebook je chránit notebook před poškrábáním a dodat mu nový lepší vzhled. V některých případech se jim také říká polepy na notebook nebo Skin na notebook či lepící fólie na notebook. Ve všech případech se jedná o stejný produkt.

Samolepící fólie značky MKF jsou určeny na vrchní kryt notebooku lze snadno očistit stejnými čisticími prostředky, které jsou určené pro čištění LCD monitoru a obrazovek televizí.

Čištič displeje monitoru, obrazovky a displeje

Čištič displeje monitoru,obrazovky a dipleje

Pro jednoduché čistění displeje televize monitoru notebooku či PC lze doporučit čistící set který který pomůžou lehce a účinně očistit TV od prachu a otisků od rukou. Stačí si vybrat například čistící sadu na displej a obrazovku MKF-SC1. Čistič displejů MKF-SC1 obsahuje antistatický štětec, utěrku z mikrovláken a čistící kapalinu (čistidlo).

Pokud nechcete, aby Vám čistící kapalina rychle po obrazovce televize stekla, doporučujeme použít čistící gel s antistatickým účinkem Flat Screen Cleaner Gel, který po nastříkání na obrazovku televize nesteče a tak umožní velice pohodlné rozetření hadříkem a dokonale vyčištění plochy obrazovky počítače, mobilu.

Čističe jsou vhodné pro monitory a displeje typu VGA, LCD, Plazma a LED.