Obal na tablet iPad s bezdrátovou klávesnici

Novinkou je obal pro tablety ipad která má intergrovanou klávesnici. Klávesnice je připojena k tabletu pomocí bezdrátové bluethoot technologie. Samotný tablet lze opřít a vniká tak malý notebook. Obal (pouzdro) na tablet je vyrobeno z kvalitní umělé bíle kůže která pěkně imituje přírodní materiál. Klávesnice není numerická a je provedena v barvě obalu. Klávesnice je odolná vůči polití vodou díky svému silikonovému provedení.

Obal je vybaven baterií která vydrží pro provoz klávesnice po dobu až 80 hodin. Váš tablet Vám bude sloužit po dlouhou dobu. Obal na tablet ipad lze pořídit v černé a bílé barvě.

Obal je vhodný pro cestování, jelikož chrání Váš tablet před nepříznivými vlivy okolí.

Přenosný reproduktor k MP3, telefonu, tabletu, notebooku

wowee reproduktyWowee je fantastický malý, přenosný, gelový reproduktor s vynikajícím zvukem. Gelový reproduktor ve spodní části vytváří velmi silné vibrace. Pokud tedy položíte zařízení na stůl,
charakter zvuku se okamžitě změní, protože se celý stůl rázem stane „reproduktorem“, konkrét-ně tedy subwooferem.

Každý byl mile překvapen jak dokonale tento přenosný reproduktor hraje. Konec špatnému zvuku v noteboocích, mobilech atd.  Při vyšší hlasitosti (nutno nastavovat přímo ve zdrojovém přehrávači) se basy přeci jenom slévají do nepříliš působivé vibrace, nicméně celkově jde určitě o zajímavé řešení pro poslech hudby při pikniku či kdekoliv na cestách. Odložte sluchátka a pořidťe si přenosný reproduktor. Váš iPhone, iPod, iPad či Samsung se téměř stane mobilním audio studiem.

Zajímavé je, že se jí to docela daří, čím nižší kmitočty, tím lépe, dlouhé hluboké tóny to reprodukuje slyšitelně, horší je to s běžnými basy v hudbě, tam slyšíte jen vyšší harmonické.

Přítomen v reproduktoru Wowee je pouze 3,5mm jack linkový vstup pro při-pojení jakéhokoliv analogového audio zdroje a mini USB port, který slouží k dobíjení integrované baterie. Na jedno nabití dokáže hrát až 20hodin.

Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety

pouzdro klávesnice na iPAD iPHONE iPOD MKF-065GIDW (bílé White) Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety dalších firem dováží firma MKFloria a hodí se nejen pro tablety značky Apple. Dva základní modely pouzder se jmenují  MKF-065GIDW (bílé White) a MKF-207ID-BT (černé pouzdro).  Cena pouzder pro iPAD je oproti konkurenci nízká cena obou pouzder se pohybuje okolo 1500Kč.

pouzdro na Ipad s klávesnicíSpojení pouzdra s integrovanou klávesnicí a iPADu je pomocí bezdrátového spojení Bluetooth jen otázkou několika vteřin. Tablet přitom stačí do pouzdra zasunout  a rázem máte před sebou miniaturní notebook. Dobíjení integrované baterie v klávesnici se provádí přes dodávaný USB kabel a  jako zdroje energie může posloužit jakékoliv zařízení s USB portem, například počítač, ale také univerzální nabíječka s USB. Spojením pouzdra a klávesnice získáváte zařízení velmi podobné notebooku. Pouzdro s klávesnicí lze připojit na mobilní telefon iPHONE či tablety třetích stran nejen  Apple (neověřeně: Samsung).