Samolepky, sluchátka, myši, reproduktory, čističe pro počítače, notebooky, televize, telefony a další příslušenství pro TV a PC

Samolepky, sluchátka, myši, reproduktory, čističe pro počítače, notebooky, televize, telefony a další příslušenství pro TV a PC

V nabídce od dodavatele MK Floria najdete Samolepky na notebook, sluchátka pro poslech hudby, optické a laserové myši k PC, přenosné reproduktory  nebo Bluetooth klíče a mnoho dalšího příslušenství. Příslušenství je vhodné pro použití k televizím, počítačům, notebookům, mobilním telefonům a dalším elektronickým zařízením.

Čištič displeje monitoru,obrazovky a dipleje

Pro jednoduché čistění displeje například televize či monitoru Vám nabízíme nabídku čistících prostředku, které pomůžou lehce a účinně očistit TV od prachu a otisků od rukou. Stačí si vybrat například čistící sadu na displej a obrazovku MKF-SC1, která obsahuje antistatický štětec, utěrku z mikrovláken a čistící kapalinu.

 

Čištič displeje monitoru, obrazovky a displeje

Čištič displeje monitoru,obrazovky a dipleje

Pro jednoduché čistění displeje televize monitoru notebooku či PC lze doporučit čistící set který který pomůžou lehce a účinně očistit TV od prachu a otisků od rukou. Stačí si vybrat například čistící sadu na displej a obrazovku MKF-SC1. Čistič displejů MKF-SC1 obsahuje antistatický štětec, utěrku z mikrovláken a čistící kapalinu (čistidlo).

Pokud nechcete, aby Vám čistící kapalina rychle po obrazovce televize stekla, doporučujeme použít čistící gel s antistatickým účinkem Flat Screen Cleaner Gel, který po nastříkání na obrazovku televize nesteče a tak umožní velice pohodlné rozetření hadříkem a dokonale vyčištění plochy obrazovky počítače, mobilu.

Čističe jsou vhodné pro monitory a displeje typu VGA, LCD, Plazma a LED.

TV držáky na zeď – CME

TV držák Stile SLim, úzký držák na televiziFirma MK floria letos uvedla na trh dvě nové řady TV držáků pro plazmové, LCD a LED televizory. Jedná se o výrobky italské značky Meliconi.  Jedná se o řady TV držáků STILE a ekonomická řada CME.

Řada TV držáků  STILE se skládá ze čtyř modelových provedení a poskytuje tak širokou škálu variability výběru dle požadavků a nároků uživatele. Řada CME vychází z řady STILE avšak svým jednodušším designem a provedením je brána spíše jako ekonomická. Obsahuje také tři verze SLIM, TILT a ROTATION. Celkem je v řadě CME 9 produktů a řadí se do nižší cenové relace (levné držáky na TV).

TV držák Stile ROTATION naklápěcí do stran držák na televizi