Nabíječky solární a do auta

Hlavní předností solárních nabíječek je široké využití prakticky kdekoliv a kdykoliv na světě. Solární nabíječky lze použít na výletě, v horách, na pláži či pod stanem. Proto se solární nabíječky hodí pro ty , kteří jsou často na místech, kde nelze využít připojení ke zdroji elektrické energie. Continue reading “Nabíječky solární a do auta” »

Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety

pouzdro klávesnice na iPAD iPHONE iPOD MKF-065GIDW (bílé White) Pouzdro s klávesnicí pro iPAD iPHONE iPOD a tablety dalších firem dováží firma MKFloria a hodí se nejen pro tablety značky Apple. Dva základní modely pouzder se jmenují  MKF-065GIDW (bílé White) a MKF-207ID-BT (černé pouzdro).  Cena pouzder pro iPAD je oproti konkurenci nízká cena obou pouzder se pohybuje okolo 1500Kč.

pouzdro na Ipad s klávesnicíSpojení pouzdra s integrovanou klávesnicí a iPADu je pomocí bezdrátového spojení Bluetooth jen otázkou několika vteřin. Tablet přitom stačí do pouzdra zasunout  a rázem máte před sebou miniaturní notebook. Dobíjení integrované baterie v klávesnici se provádí přes dodávaný USB kabel a  jako zdroje energie může posloužit jakékoliv zařízení s USB portem, například počítač, ale také univerzální nabíječka s USB. Spojením pouzdra a klávesnice získáváte zařízení velmi podobné notebooku. Pouzdro s klávesnicí lze připojit na mobilní telefon iPHONE či tablety třetích stran nejen  Apple (neověřeně: Samsung).

 

 

Chytré pouzdro přemění iPAD v notebook

Psaní na velkém displeji tabletu sice nečiní většině uživatelů problémy, ale hardwarová klávesnice je hardwarová klávesnice. Chytré pouzdro přemění váš tablet iPAD v téměř plnohodnotný notebook, alespoň co se týká klávesnice.
pouzdro na Ipad s klávesnicíPři psaní zabere část displeje iPadu vyjíždějící grafika klávesnice – softwarová. iPad není v už ze své podstatě vhodný, ani určený pro psaní delších textů, tak můžete rychle a  levně učinit plnohodnotný psací stroj moderního věku. Na cesty už tak nebudete muset brát
těžký a hůře přenosný notebook.

V nabídce dovozce MK Floria naleznete dvě nová pouzdra pro iPad. Jedná se o pouzdra na IPAD v modelu MKF-065GIDW (bílé White) a MKF-207ID-BT (černé pouzdro). Obě pouzdra která se tabletu připojí bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Spárovat obě zařízení je otázkou několika vteřin. Tablet přitom stačí do pouzdra s klávesnicí zasunout a rázem máte před sebou miniaturní notebook. iPhone i telefony je možné nabít i bez dostupné zásuvky pomocí externí baterie nebo pomocí univerzálního adaptéru.