Přenosný reproduktor k MP3, telefonu, tabletu, notebooku

wowee reproduktyWowee je fantastický malý, přenosný, gelový reproduktor s vynikajícím zvukem. Gelový reproduktor ve spodní části vytváří velmi silné vibrace. Pokud tedy položíte zařízení na stůl,
charakter zvuku se okamžitě změní, protože se celý stůl rázem stane „reproduktorem“, konkrét-ně tedy subwooferem.

Každý byl mile překvapen jak dokonale tento přenosný reproduktor hraje. Konec špatnému zvuku v noteboocích, mobilech atd.  Při vyšší hlasitosti (nutno nastavovat přímo ve zdrojovém přehrávači) se basy přeci jenom slévají do nepříliš působivé vibrace, nicméně celkově jde určitě o zajímavé řešení pro poslech hudby při pikniku či kdekoliv na cestách. Odložte sluchátka a pořidťe si přenosný reproduktor. Váš iPhone, iPod, iPad či Samsung se téměř stane mobilním audio studiem.

Zajímavé je, že se jí to docela daří, čím nižší kmitočty, tím lépe, dlouhé hluboké tóny to reprodukuje slyšitelně, horší je to s běžnými basy v hudbě, tam slyšíte jen vyšší harmonické.

Přítomen v reproduktoru Wowee je pouze 3,5mm jack linkový vstup pro při-pojení jakéhokoliv analogového audio zdroje a mini USB port, který slouží k dobíjení integrované baterie. Na jedno nabití dokáže hrát až 20hodin.

Přenosná náhradní baterie pro mobilní telefony

Přenosná náhradní baterie pro mobilní telefony MKF-PBS02B je určena pro šest různých konektorů, jedná se o Iphone, ipod, Nokia, Samsung, navigace a další.

externi-baterie-pro-telefony-MKF-PBS02B Continue reading “Přenosná náhradní baterie pro mobilní telefony” »

MKF-PBS02B pro nabíjení telefonu z externí baterie

MKF-PBS02B je určeno pro nabíjení telefonu z externí baterie. Nejspíš se vám v minulosti někdy stalo, že jste nutně potřebovali dobít mobilní telefon nebo navigaci, ale byli jste  někde bez možnosti připojit  zařízení do zásuvky.  Toto se Vám stane na treku v horách nebo u rybníka pod stanem. Externí baterií lze nabíjet mobilní telefony Nokia, Motorola,
Samsung, Iphone, ale je zde i mini a micro USB, které jsou vhodné například
pro navigace.

externi-baterie-pro-telefony-MKF-PBS02B-mobil.jpgNovinku v podobě inovativního řešení přináší na trh firma MK Floria spol.s.r.o.. Jedná se o externí zdroj kapesní velikosti, určený k  nabíjení telefonních baterií  a dalších přenosných zařízení, pod názvem MKF-PBS02B.

Externí baterie je malých rozměrů, že se snadno vejde i do kapsy, ale přesto je schopná nabít třeba váš mobilní telefon. Základem je kvalitní Lithiová baterie s  kapacitou až 2200 mAh což hravě vystačí na nabití jednoho až dvou mobilních telefonů (podle baterie). Doporučená cena zdroje MKF-PBS02B je 699 kč.

Z technických parametrů je nutné zmínit vstupní i výstupní napětí 5V/500mA, které je dostatečné právě pro nabíjení výše zmíněných přístrojů. Externí zdroj se jednoduše dobíjí pomocí nabíjecího kabelu s koncovkou jack / USB. Nabíjení trvá přibližně 2 – 2,5 hodiny. Životní cyklus Lithiové baterie je cca 500 nabíjecích cyklů.