Obal na tablet iPad s bezdrátovou klávesnici

Novinkou je obal pro tablety ipad která má intergrovanou klávesnici. Klávesnice je připojena k tabletu pomocí bezdrátové bluethoot technologie. Samotný tablet lze opřít a vniká tak malý notebook. Obal (pouzdro) na tablet je vyrobeno z kvalitní umělé bíle kůže která pěkně imituje přírodní materiál. Klávesnice není numerická a je provedena v barvě obalu. Klávesnice je odolná vůči polití vodou díky svému silikonovému provedení.

Obal je vybaven baterií která vydrží pro provoz klávesnice po dobu až 80 hodin. Váš tablet Vám bude sloužit po dlouhou dobu. Obal na tablet ipad lze pořídit v černé a bílé barvě.

Obal je vhodný pro cestování, jelikož chrání Váš tablet před nepříznivými vlivy okolí.

Samolepky na notebooky – materiál značky MKF

Samolepky na notebook značky MKF mají několik vrstev. Spodní vrstva jevyrobena z materiálu lepící fólie vyrobena tak, aby po odlepení samolepky nezůstaly na notebooku žádné zbytky lepidla. Prostřední vrstva samolepky je ta, na které je natištěn motiv a horní ochranná vrstva nálepky na notebook je čirá a notebook chrání před poškrábáním, vodou a UV zářením.

 

Dalo by se dalo říct, že účelem samolepky na notebook je chránit notebook před poškrábáním a dodat mu nový lepší vzhled. V některých případech se jim také říká polepy na notebook nebo Skin na notebook či lepící fólie na notebook. Ve všech případech se jedná o stejný produkt.

Samolepící fólie značky MKF jsou určeny na vrchní kryt notebooku lze snadno očistit stejnými čisticími prostředky, které jsou určené pro čištění LCD monitoru a obrazovek televizí.